Parduodamas 4k butas Ignalinoje

Raktažodžiai: butas kurorte, kurortinis miestas, gera vieta, gera kaina, 4, 4 kambariai.,
Parduodamas 4k butas Ignalinoje Aukštaičių gatvėje 2 aukšte iš 5. Butas yra gero stovio, turi stiklintą medinį balkoną visi buto langai yra plastikiniai. Vieni langai yra į kiemą kur galima stebėti vaikus ar anūkus, o kiti langai į gatvę, tačiau yra didelė pieva. Butas yra vidurinėje laiptinėje, todėl labai šiltas. Taip pat koridoriuje yra medžio apdaila, kuri atrodo labai gražiai. Butas yra labai patogioje strategiškai vietoje, šalia yra poliklinika, ligoninė, miesto pležas, darželis, pradinė mokykla ir gimnazija, spa centras. Labai nedideli komunaliniai mokesčiai. Yra rūsys 9,80 m2. Iškilus klausimams prašau kreiptis: 861409255 arba el. paštu: saytee@gmail.com

GERA VIETA! 1 kamb. butas su balkonu Lazdynuose.

Raktažodžiai: butas lazdynuose, gera vieta, pigiau nerasite,
Parduodamas vieno kambario butas Lazdynuose, Architektų gatvėje su gražiu vaizdu pro langus. Butas yra 8-ame aukšte iš 8 -ių Butas su įstiklintu balkonu ir rūsiu. Butas – 33 kv.m. ploto, ne kampinis, tualetas ir vonia atskirai. Butui reikia pilno remonto, pakeisti tik langai. Stogas suremontuotas, rakinama, tvarkinga laiptinė su domofonu, namą prižiūri bendrija. Priešais namą yra šiuolaikinė vaikų žaidimų aikštelė. Namas yra strategiškai patogioje vietoje, šalia namo – stotelės, parduotuvės, darželis, mokykla, vaistinė. Puikus variantas tiems, kas bute nori susikurti savo dizainą.

Nuomojamas butas 3-jų kambarių 500LT!!!!!! Nuoma

Raktažodžiai: vilniaus apskritis vilniaus m. sav. pavilnys, butas, buto nuoma, seimai, gera vieta,
Nuomojamas butas randasi Tuputiškiu g. 66, Vilnius, butas 3-jų kambarių /suremontuotas/ pilnai įrengtas/ tylus / šviesus ir šiltas /name renovuotas šiluminis mazgas, komunaliniai mokesčiai yra labai mazi kadangi mokama yra tik už elektra butas šildomas kietoju biokuru, vanduo is asmeninio gretinio, automobilio (-ių) parkavimui vietos pakanka bet kuriuo paros metu.Iš buto kiemo atsiveria nuostabus vaizdas į “Belmonto” parką. Namas yra art-deco stiliaus.Butas išnuomojamas ilgesniam laikui, pageidautina šeimai, bus sudaroma nuomos sutartis bei privalomas piniginis užstatas nuomai.867755836 savininkas,860106741 atstovai skambinkite teiraukitės.(Agentūros mokesčio nėra.)
0 |   >>>